FAQ

1. Czy istnieje możliwość zostawienia auta w rozliczeniu
Przyjmujemy auta w rozliczeniu. Pojazd musi pochodzić z polskiego salonu, mieć udokumentowany przebieg i przede wszystkim musi być sprawny technicznie i bezwypadkowy.
 
2. Czy auta są bezwypadkowe?
Wszystkie samochody używane, znajdujące się w naszej ofercie, są w 100% bezwypadkowe. Zdarza się, że auta są po naprawach lakierniczych spowodowanych szkodami parkingowymi. Elementy nadwozia, które były zarysowane, lekko wgniecione – są naprawiane.
 
3. Na czym polega pisemna gwarancja techniczna?
W momencie zakupu Klient otrzymuje pisemny certyfikat gwarancyjny, w którym opisany jest zakres gwarancji (do wyboru są 2 warianty). W cenie auta udzielamy gwarancji na okres 6 miesięcy w wariancie COMFORT (gwarancją objęte są najważniejsze podzespoły silnika, koło zamachowe, turbina). Za dopłatą można zmienić wariant na PRESTIGE (wówczas ochroną objęty jest niemalże każdy podzespół auta: układ elektryczny, wydechowy, hamulcowy, kierowniczy, zawieszenie, silnik, skrzynia biegów, kompletne sprzęgło). Jeżeli któryś z podzespołów w okresie gwarancji ulegnie uszkodzeniu zwracane są koszty naprawy i części.

4.Czy wszystkie samochody pochodzą z Polskich salonów ?
Tak, wszystkie używane samochody poleasingowe, znajdujące w naszej ofercie pochodzą z polskich salonów. Nie zajmujemy się autami sprowadzanymi z zagranicy.


 
Aktualności Archiwum aktualności
  • Czy warto kupić używany samochód poleasing…
    Dodano: 2017-12-28 15:14
    Gdy umowa leasingu dobiega końca, samochód, który był w jej ramach użytkowany, zwykle trafia na rynek samochodów używanych. Wydaje się więc, że ich zakup jest wielką gratką. Czy jednak na pewno?    Szansa na duże oszczędności  Bez wątpienia największą zaletą rozwiązania, jakim jest zakup samochodu poleasingowego, jest możliwość zaoszczędzenia znacznej sumy. Takie samochody zawsze są dość nowe, zwykle nie mają więcej niż 5 lat. Samochody takie największą utratę wartości mają już za sobą więc wydaje się, że to idealny moment na zakup takiego samochodu. Poza tym warto uświadomić sobie, że przedsiębiorcy chcą leasingować tylko dobre pojazdy renomowanych marek, ze sprawdzonymi...
    Więcej